Kontaktpersoner

Gränna - Huvudkontor & Försäljning 

För dig som är Casio användare eller önskar bli det, så står vårt Återförsäljarnät till ditt förfogande för beställlningar och support.

VD / konsult
Jörgen Folkesson
jorgen.folkesson@fhd.se
08-447 56 01

Support
Jannike Folkesson
Jannike.folkesson@fhd.se

Knivsta - försäljning
Regionchef / konsult: Johan Minten
johan.minten@fhd.se
08-447 56 03

Malmö - ekonomi, support och försäljning
Box 3120
200 22 Malmö

Regionchef/konsult: Birger Olofsson
birger.olofsson@fhd.se
08-447 56 04
Ekonomi: Bert Svensson
bert.svensson@fhd.se

Support: Fredrik Roxelius
fredrik.roxelius@fhd.se

Vänersborg - utveckling och försäljning
Södergatan 5 B
462 34 Vänersborg

Systemchef/konsult: Ulf Catoni
ulf.catoni@fhd.se
08-447 56 06
Skövde -support

Bengt Forsberg
bengt.forsberg@fhd.se

Hofors -support

Erling Andersson
erling.andersson@fhd.se

Karlskrona - installation support

Lennart Svensson
lennart.svensson@fhd.se

Partille - utveckling

Henrik Hernqvist
henrik.hernqvist@fhd.se
08-447 56 07
Falun - utveckling
Jan Lindberg
jan.lindberg@fhd.se
Borlänge - utveckling, support